У Вінниці тимчасово змінили рух громадського транспорту

13:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці тимчасово змінили рух громадського транспорту.

Про це повідомляють в телеграм-каналі “Вінниця інформує”.

– Наразі змінено рух громадського транспорту. Тимчасово перестають курсувати трамваї за маршрутами №1 (Муніципальний ринок – Електромережа), №4 (Барське шосе – Муніципальний ринок), №6 (Муніципальний ринок – Вишенька).

Рух іншого громадського транспорту буде здійснюватися в об’їзд Проспекту Коцюбинського через Київський міст, Староміський міст, вулицю Брацлавську та вулицю Нансена, – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляють на сторінці міськради, у мікрорайоні Замостянський, який постраждав внаслідок ракетних ударів, призупинено подачу електроенергії. Послугу відновлять одразу після завершення аварійно-рятувальних робіт.

Нагадаємо, сьогодні вранці відбувся ракетний обстріл Вінниці. Внаслідок цього прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, що поєднано з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Наразі відомо про 17 загиблих, у тому числі 2 дітей. Кілька десятків осіб отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення. Пошукові роботи тривають. На місці події працюють прокурори, слідчі та екстрені служби. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ у Вінницькій області.