У Вінниці цьогоріч планують відкрити ще один центр для підтримки демобілізованих військовослужбовців

14:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цього року заплановано відкрити ще один центр для підтримки демобілізованих військовослужбовців. Він розташовуватиметься на вулиці Степана Бандери (колишня вулиця Льва Толстого – авт.). 

За публікацією Вінницької міської ради, про це 22 травня повідомив міський голова Сергій Моргунов під час відвідин вінницької філії Veteran Hub.

– Напрям роботи з ветеранами був актуальний ще з 2014 року, на той час існували різні форми допомоги учасникам АТО/ООС: від громадських організацій і до муніципальних закладів соціального захисту. З початку повномасштабного вторгнення актуальність цієї проблеми зросла в рази. Наразі у Вінниці є декілька просторів, які працюють за запитами ветеранів та надають їм відповідні послуги. Одних із них – Veteran Hub. Також цього року плануємо відкривати ще один центр для підтримки демобілізованих військових, який знаходитиметься на вулиці Степана Бандери. Думаю, що чим більше буде таких осередків і чим ефективніше вони будуть працювати, надавати психологічні, юридичні консультації, допомагати з працевлаштуванням і перекваліфікацією, тим краще ветерани та ветеранки зможуть адаптуватися до цивільного життя після проходження військової служби, – зазначив міський голова.

Зазначимо, що у Вінниці Veteran Hub запрацював у 2020 році.

Ілюстративне фото – mva.gov.ua

Читайте також: Пес-“терапевт” та менеджери-психологи: як працює вінницький Veteran Hub. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.