У Вінниці цієї суботи організовують толоку

17:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цієї суботи, 13 квітня, відбудеться толока. Її організовують працівники комунального підприємства «Муніципальна варта».

Як повідомляє Вінницька міська рада, щоб приєднатися до екологічної ініціативи, необхідно звернутись за номером Ситуаційного центру: 067 410 21 01.

За словами начальника «Муніципальної варти» Віталія Чигура, з початку квітня у Вінниці діють одразу дві акції “Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля” та “День довкілля”. Вони триватимуть до кінця цього місяця:

– Власне, за цей короткий час ми разом зі студентами різних навчальних закладів міста провели п’ять таких прибирань в різних локаціях. Сумарно вдалося зібрати близько 300 мішків зі сміттям – пластиковими пляшками, посудом, скляної тари, автомобільних шин та інших відходів. Дуже вдячні нашій молоді за свідоме ставлення до природи та бажання створити ще кращі умови для наших екосистем.

Йдеться, що до акції прибирання долучилися студенти з Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури, ВЦПТО технологій та дизайну, студенти Вінницького транспортного фахового коледжу, Вінницького професійного училища №11 та курсанти Харківської академії МВС.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.