У Вінниці тривають навчання з надання домедичної допомоги та користування дефібрилятором

18:05
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці тривають навчання з надання домедичної допомоги та користування дефібрилятором. В межах проєкту «АЗД рятує життя» заплановано дванадцять тренінгових навчань для майже 200 учасників.

Як пише Вінницька міська рада, першими учасниками тренінгу стали працівники Прозорих офісів та Муніципальної варти. Окрім цього планується кілька відкритих груп для всіх охочих – 30 вересня (як повідомила “Veжі” комунікаційниця проєкту Олеся Шуткевич, ця група уже набрана) та 21 жовтня (реєстрації ще немає, слідкувати за цим можна на фейсбук-сторінці БФ “Подільська громада”).

Як пише “Подільська громада”, наразі відкрита реєстрація на заняття 6 жовтня – туди запрошують представниць та представників громадських організацій. Тренінг триватиме з 14:00 до 18:00. Заняття безкоштовні, реєстрація за ЦИМ посиланням.

Як ми писали раніше, шість автоматичних зовнішніх дефібриляторів  планують незабаром встановити у шести публічних місцях Вінниці – у  двох автовокзалах, залізничному вокзалі та трьох прозорих офісах. У зв’язку з цим для працівників цих місць проводитимуть навчання. Окрім них також влаштують тренінг для громадських організацій, представників ЗМІ та блогерів.

 

 

 

 

Фото з фейсбук-сторінки Олесі Шуткевич

Тренінги влаштовують кваліфіковані за міжнародними стандартами інструктори з громадської організації «Агенція екстреної медичної допомоги».

Проєкт реалізовує Фонд громади «Подільська громада» спільно з Громадською організацією «Агенція екстреної медичної допомоги» у партнерстві з Вінницькою міською радою та Вінницьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Проєкт фінансується Фондом Ч.С. Мотта в рамках Програми Місцевих рішень глобальних викликів, яку проводить Академія розвитку філантропії в Польщі.

Читайте також: «АЗД рятує життя»: у «Прозорих офісах» та на вокзалах Вінниці встановлять автоматичні зовнішні дефібрилятори. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.