У Вінниці триває реконструкція дитячого садка №21. ФОТО

9:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці капітально оновлюють дитячий садок №21. Роботи з реконструкції будівлі планують завершити до осені.

Ще з минулого року садочок має нову покрівлю, а нині будівельники працюють над оздобленням фасаду, облаштовують евакуаційні виходи та вимощення фундаменту, повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook.

 

Після проведення робіт будівля відповідатиме нормам енергоефективності та протипожежної безпеки.

– Садочок неначе мальовничий замок. Таким має стати дошкільний заклад №21 після реконструкції. Дизайнерська ідея виникла завдяки цікавій архітектурі самої будівлі. Головний фасад прикрашають колони, – йдеться у дописі. – Приміщення добудовували за радянських часів. Тож у ході реконструкції не лише підсилили будівлю та її конструктивні елементи, а й підкреслили ці архітектурні рішення.

 

Додають, що дитячий садок №21 – санаторний, там виховуються діти з захворюваннями органів дихання.

Будівлю, у якій сьогодні працює дошкільний навчальний заклад №21, побудовано у 1903 році. З 1945 року у ній запрацював ясла-садок №4 «Оленка», в якому функціонувало всього три групи. У 1972 році виникла потреба в розширенні будівлі дитсадка. У 2004 році дитячий садок стає закладом санаторного типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією, а також після вилікування від туберкульозу, в якому налічується 8 груп. Сьогодні функціонує 13 груп, в яких виховується понад 320 дітей. Дитячий садок розташовано по вул. Міліційна, 8.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці оновлюють дитячий садок на вулиці Чорновола. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.