У Вінниці оновлюють дитячий садок на вулиці Чорновола. ФОТО

9:37
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У Вінниці модернізують дошкільний навчальний заклад, який розташований по вулиці Чорновола. Нараз роботи вже виконані на 80 відсотків.

У дошкільному закладі №47 «Струмочок» вже утеплили фасад, замінили дах з плаского на скатний, встановили нові енергозберігаючі вікна, а фасад будівлі прикрасили яскравими муралами. Про це повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook.

 

– Енергомодернізація закладів освіти – це системна робота. Ми розпочали цим займатися з 2015 року, вінницькі садочки стають сучаснішими і комфортнішими для діток. І на сьогодні кожен третій з них вже утеплений, – йдеться у дописі.

Щодо дитячого садочка №47, то цей заклад відкрився ще на початку 1970-х років. Комплексне утеплення дозволить економити витрати на опалення. Окрім того, приміщення групи, яке прибудували до основного корпусу, почало відходити – тому важливо було вчасно провести реконструкцію.

Загалом там вже виконали понад 80% робіт. Ще потрібно утеплити фундамент, облаштувати ґанки з навісами, пандуси. Також на місці демонтованої старої котельні створять клумби та облаштують зелену зону. Завершити роботи планують навесні.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці реконструювали спортивну школу №2. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.