У Вінниці триває опитування щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою

9:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває опитування щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою. Це потрібно для розробки Стандартів цієї участі – документу, який має стати інноваційним для України.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Це стане інноваційним для України документом з переліком питань, відповіді на які дозволять визначити, чи була достатньою участь громадськості у прийнятті того чи іншого рішення виконавчих органів місцевого самоврядування. Впровадження таких Стандартів підвищить якість та прозорість рішень, зміцнить довіру людей до місцевої влади та допоможе ефективніше реалізовувати стратегії, плани та програми, – зазначили у міській раді.

У 2020 році Вінницька міська територіальна громада однією з перших приєдналась до всесвітнього Партнерства “Відкритий Уряд” (OGP) і створила План дій, спрямований на посилення довіри та взаємодії між громадськістю і місцевою владою. А одним із зобов’язань Плану дій є розробка Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень Вінницької міської ради.

Заповнити анкету можна до 30 листопада за ЦИМ посиланням. Там всього 14 питань з готовими варіантами відповідей. У міській раді зазначили, що їх врахують при розробці Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Вінниця – друга у рейтингу найкращих міст України для ведення бізнесу за версією Forbes

Читайте також: Вінницю всьоме визнали найкомфортнішим містом України

Читайте також: Вінниця у порівнянні: найкращий транспорт і дороги, погані пляжі й мало зелені. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.