× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці тестують новий підземний сміттєвий майданчик. ФОТО, ВІДЕО

14:33
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці з’явився ще один підземний сміттєвий майданчик – на вулиці Мури поблизу будинку №6. До речі, працює він від сонячної енергії.

Про це сьогодні, 7 листопада, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Володимир Ніценко, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.  На підтвердження цього Володимир Миколайович опублікував фото і відео.

Відомо, що коли такі контейнери заповнюються, то сигналізують про це червоним кольором на індикаторах, а кришка приймача блокується. Воднодчас інформація про наповненість надходить працівникам КП “ЕкоВін”, які можуть відкоригувати графік вивезення сміття.

 

Нагадаємо, що будівництво цього підземного контейнерного майданчика для сміття розпочалося 21 жовтня.  Це чотири “розумні” сміттєприймачі, аналогічні тим, що облаштовані на вулиці Льва Толстого та біля РАГСу: два для вологих та два для сухих відходів. Їх також обладнали світильниками та камерами спостереженнями, що працюють від сонячної енергії.

Як зазначав раніше Юрій Семенюк, заступник директора департаменту комунального господарств та благоустрою ВМР, важливо, щоб вінничани дотримувалися правил використання та цивілізовано підходили до користування такими сучасними майданчиками, та не намагалися відкрити заповнений бак, якщо він уже заблокований.

 

Перший підземний контейнерний майданчик у Вінниці з’явився минулого року на вулиці Льва Толстого. В цьому році на розі вулиць Острозького та Замостянській розмістили ще один підземний майданчик для роздільного збору сміття.

Фото та відео надані Володимиром Ніценком

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.