У Вінниці встановили черговий підземний сміттєвий майданчик з живленням від сонячної енергії. ФОТО

11:27
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці встановили ще один сучасний підземний сміттєвий майданчик, який облаштований для роздільного сортування сміття. 

Як йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова, нещодавно завершилось облаштування сучасного сміттєвого майданчика на розі вулиць Замостянська-Острозького, який дозволить сортувати сміття на фракції. Оскільки конструкцією передбачено, що сміття та вторинна сировина зберігатимуться під землею, такі смітники не мають створювати неприємного запаху.

 

 

— Головна перевага підземних сміттєвих систем у тому, що побутові відходи зберігаються під землею і не створюють дискомфорту – немає неприємного запаху, немає негативного враження від перенакопичення відходів. А сама територія виглядає естетично. Окрім того, живлення системи відбувається від сонячних панелей. Дуже важливо, щоб мешканці дотримувались правил використання, тоді механізм працюватиме справно, — пише Сергій Моргунов.

 

 

 

Мер міста також зазначає, що “надалі для зручності обслуговування планують управляти системами дистанційно – вивезення вологої та сухої фракції контролюватимуть з диспетчерського пункту за допомогою дистанційних пультів“.

Це вже третій підземний майданчик для збору сміття у Вінниці. Аналогічний майданчик, як йдеться на сторінці, планують облаштувати на вулиці Мури, де вже з наступного тижня розпочнуться будівельні роботи. Ще раніше схожий майданчик встановили на вулиці Льва Толстого.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: На Замостянській будують підземний сміттєвий майданчик. ФОТО

Читайте також: У Вінниці встановили шість підземних сміттєвих контейнерів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.