У Вінниці тепловики виконали майже 89% від запланованих ремонтних робіт з підготовки до нового опалювального сезону

18:37
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці триває підготовка до нового опалювального сезону. Наразі тепловики реконструювали майже 2 кілометри теплових мереж у двотрубному прокладанні до нового опалювального періоду. Окрім цього, ВМТЕ замінює аварійні ділянки мереж та ремонтує аварійне обладнання.

Як повідомили на фейсбук-сторінці комунального підприємства “Вінницяміськтеплоенерго”, роботи з реконструкції вже виконані на ділянках за такими адресами: вул. Келецька, 88-90,94, просп. Коцюбинського, 29-31, вул. Некрасова, 17-19, вул. І. Богуна, 1-5, вул. Константиновича, 46, вул. Д. Майбороди, 15, вул. Хмельницьке шосе, 53, вул. В. Інтернаціоналістів, 18, вул. Визволення, 4, вул. Магістратська, 60, вул. Чумацька, 266.

Також ремонтні бригади “Вінницяміськтеплоенерго” працюють на ділянках по вул. Є. Пікуса, 1–3, по просп. Космонавтів, 43 – 45 та вул. Грушевського, 70 – вул. Магістратська, 67.

Окрім цього, в рамках підготовки до опалювального сезону, окрім заміни аварійних мереж, працівники підприємства протягом міжопалювального періоду виконують ремонт та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.

Згідно з графіком, вже відремонтовано та проведено технічне обслуговування:

– на 43 котельнях з 48;

– на 62 центральних теплових пунктах (ЦТП) з 63;

– на 417 індивідуальних теплових пунктах (ІТП) з 419;

– проведено гідравлічні випробування на 175,24 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні;

– в 1284 теплових камерах з 1445.

Для виконання деяких робіт тимчасово припиняється надання послуги з постачання гарячої води на будинки споживачів, адже без відключення від послуги проводити ремонтні роботи неможливо, – зазначають на фейсбук-сторінці підприємства.

Ілюстративне фото – https://teploenergo.dp.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.