× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці створять унікальну кліматичну лабораторію за мільйон євро

11:54
Автор: Андрій Качор

Лабораторія, здатна імітувати кліматичні умови будь-якої частини світу – від тропіків до пустелі Сахари – невдовзі буде створена на території заводу UBC group, що зараз споруджується на території вінницького індустріального парку.

  • Це унікальна лабораторія, аналогів якій немає, напевно у світі, і яка дасть змогу створювати і тестувати холодильне обладнання для найпотужніших світових компаній, – розповів представник підприємства сьогодні, 21 вересня під час виїзної наради керівників м. Вінниця на територію індустріального парку.

Читайте також: Середня зарплата на вінницькому заводі UBC group становитиме 10,5 тисяч гривень

За його словами, лабораторія матиме площу близько 12 квадратних метрів та здатна імітувати будь-які кліматичні та погодні умови, що трапляються на планеті: від Антарктиди до тропіків чи пустелі Сахара.

Лабораторія відтворює усі кліматичні показники: температуру, вітер, вологість, запиленість тощо. Наявність такої лабораторії дозволить виробляти у Вінниці холодильне обладнання для найбільших світових виробників прохолоджувальних та пивних напоїв, зокрема Pepsi, Uniliver, Carlsberg та ін.

Нагадаємо, що перша лінія заводу UBC group у Вінниці має розпочати роботу в тестовому режимі навесні 2018 року, а на повну потужність підприємство має вийти до 2024 року та видавати продукції загальною вартістю близько півтора мільярди гривень на рік.

Фото Андрія Завертаного

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.