У Вінниці стерилізують 250 безпритульних собак

11:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 11 жовтня по 11 листопада у Вінниці планують стерилізувати 250 безпритульних собак. Також їх вакцинують від сказу, ідентифікують, вішаючи кліпсу на вухо та відпускають на місце відлову.

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що це робить команда ТОВ “Чотири Лапи Україна” на базі муніципального притулку для тварин.

– Угодою передбачається проведення безкоштовної стерилізації, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин на території Вінницької міської територіальної громади. Вже прооперували 70 собак, а заплановано стерилізувати 250, – розповів Юрій Семенюк, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради. 

Такі операції проводять у муніципальному притулку для тварин з кінця 2018 року. Зазначається, що за останні п’ять років кількість стерилізованих тварин у місті зросла наполовину.

Виконавчі органи міської ради підтримують громадські ініціативи щодо зменшення кількості безпритульних тварин. Наприклад, у 2019 році реалізували проєкт “Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин (кішок) на території міста Вінниця” (провели операції 500 кішкам). Триває співпраця виконавчих органів Вінницької міської ради з благодійним фондом FOUR PAWS International та ТОВ “Чотири лапи Україна”, повідомили у Вінницькій міській раді. 

Міжнародний благодійний фонд “FOUR PAWS International” (Чотири лапи) це міжнародна благодійна організація з захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на трьох континентах. Організація заснована Хейлі Дунглером у 1988 році, вона прагне допомогти тваринам у біді. Серед напрямків роботи стерилізація, вакцинація тварин.
_
У 2018 році був підписаний Меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Вінницької міської ради, неприбутковим благодійним фондом FOUR PAWS International та ТОВ “Чотири лапи Україна”. Робота цієї організації у Вінниці розпочалась у 2015 році.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці ухвалили нову Програму регулювання чисельності тварин гуманними методами

Читайте також: “Візьми друга з притулку”: поліцейські Вінниччини влаштували фотосесію, щоб допомогти песикам знайти нових господарів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.