У Вінниці стартувало опитування щодо потреб користувачів велотранспорту у місті

15:53
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці організували опитування щодо потреб користувачів велотранспорту у місті. У департаменті транспорту та міської мобільності ВМР зазначають, що результати опитування допоможуть фахівцям зрозуміти сильні та слабкі сторони велосипедної інфраструктури обласного центру.

Як повідомляє Вінницька міська рада, одним з напрямків “Зеленому курсу” Вінниці є покращення екологічної складової міської мобільності, зокрема і велосипедної інфраструктури.

Тож фахівці департаменту транспорту та міської мобільності ВМР пропонують вінничанам взяти участь в опитуванні, що допоможе виявити актуальний досвід використання велотранспорту та потреби користувачів екологічного персонального транспорту у місті Вінниці.

Директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін зазначив:

– Ми продовжуємо слідувати Зеленому курсу, який задекларувало наше місто. Проведення цього опитування серед мешканців Вінницької громади дозволить нам зрозуміти загальне ставлення громадян до екологічного персонального транспорту, а також дізнатись, які наявні проблеми існують у велосипедній інфраструктурі нашого міста. Також це допоможе звернути увагу на ті аспекти, які потрібно буде вдосконалити уже після війни. Адже наразі пріоритетом є підтримка військовослужбовців, які захищають нашу свободу.

Пройти опитування можна за ЦИМ посиланням. Зазначено, що воно є анонімним, а його проходження може зайняти до 5 хвилин.

Ілюстративне фото – u-cycle.org.ua

Читайте також: Про вихід “Некстбайку” з Вінниці, розвиток міської велоінфраструктури та невдалість велоСТО: інтерв’ю з Андрієм Сорокіним. Ч.2

Читайте також: Вінниця першою в Україні затвердила декларацію про Зелений курс міста

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.