У Вінниці співробітника прокуратури оштрафували за керування в стані алкогольного сп’яніння

21:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці оштрафували співробітника обласної прокуратури за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. За ухвалою, правоохоронець має сплатити 17 тисяч гривень, також його позбавили права керування на рік, однак наразі рішення суду ще не набрало законної сили. 

Так, як йдеться на сайті Вінницького міського суду, рішення про притягнення правоохоронця до адмінвідповідальності за  ч. 1 ст. 130 КУпАП було ухвалено 2 грудня.

Відомо, що 30 жовтня співробітник прокуратури у Вінниці керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. За повідомленням, під час огляду за допомогою “Драгеру” в організмі водія було виявлено 1,19 ‰ проміле алкоголю.

– За результатами судового розгляду, суд застосував до водія адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн. та позбавлення права керування транспортними засобами на строк 1 рік. Наразі, рішення суду ще не набрало законної сили, – зазначено в повідомленні суду. 

Ч. 1 ст. 130 КУпАП – Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб – накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Фото – з сайту міського суду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.