У Вінниці скоротять удвічі протяжність маршруту муніципального автобуса №19

13:16
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Маршрут муніципального автобуса №19 “Вінницькі хутори – Вишенька” скоротять удвічі. Зі слів міського голови, це дозволить більшій кількості мешканців “Вінницьких хуторів” дістатися зранку до роботи.

Про це Сергій Моргунов повідомив під час брифінгу у п’ятницю 3 липня.

Нагадаємо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями кількість пасажирів у громадському транспорті обмежили (тільки сидячі місця). Відтак, кілька тижнів тому на сайті міських петицій з’явилася пропозиція збільшити кількість транспорту по маршруту автобуса №19, адже зранку люди не можуть дістатися з Вінницьких хуторів до роботи у Вінниці.

Сергій Моргунов зазначив, що зараз немає можливості збільшити кількість транспорту в місті, адже він увесь вже залучений на маршрутах (це 131 тролейбус, 74 трамваї та 60 автобусів). Також, з його слів, до коронавірусу у місті планували придбати ще 10 додаткових автобусів, але у зв’язку зі зменшенням надходжень до бюджету, від цих планів довелося відмовитися. У зв’язку з цим єдиний варіант розв’язання проблеми – переглянути протяжність маршруту автобуса №19. Тепер він робитиме кінцеву зупинку на Нансена.

Тепер 19-й автобус скоріш за все не буде їздити на Вишеньку (а це 50 хвилин з Вінницьких хуторів), а буде кінцева зупинка на Нансена (це 26 хвилин). І якщо люди будуть користуватися електронним квитком, то вони зможуть пересадку здійснювати безкоштовно, – розповів Сергій Моргунов. –  Тоді, при тій самій кількості транспорту, буде легше виїхати з Вінницьких хуторів і відповідно підібрати всіх людей, які очікують на зупинці. Це єдиний варіант. В нас більше немає можливості тільки збільшити оборотних рейсів за рахунок зменшення їхньої протяжності.

Водночас Сергій Моргунов зазначив, що достатньо активно громадським транспортом в години пік користуються люди похилого віку. У зв’язку з цим він звернувся до вінничан з проханням поважати один одного і давати можливість добратися до роботи тим, хто забезпечує життєдіяльність міста, а також лікарям.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика захворюваності у районах станом на 3 липня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.