У Вінниці школярі, студенти, батьки та вчителі підготували подарунки для дітей на деокупованих територіях

17:25
Become a Patron!

Діти Вінниччини вкотре доєдналась до благодійної акції «Діти дітям». Мета цьогорічної акції – подарувати свято дітям, які проживають на деокупованих територіях та опинилися в складних життєвих обставинах.

Як повідомляє Вінницька міська рада, десятки вчителів, батьків, студентів та школярів підготували новорічні подарунки. Так, хтось вирішив подарувати іграшки та канцелярські товари, інші – одяг, солодощі та книги.

Подарунки запакували в коробки однакового розміру з поміткою «Подарунок для хлопчика» та «Подарунок для дівчинки» із зазначенням віку дитини.

Зазначено, що діти отримають подарунки в період різдвяних свят. Також за власної ініціативи зможуть подякувати своєму дарувальнику, тому що в коробці є лист з адресою відправника.

Цьогоріч і департамент освіти ВМР доєднався до такої світлої та щирої ініціативи, яка з кожним роком охоплює все більше учасників. Результатом якої буде ще більша кількість дітей, які, попри війну, отримають свято, – розповідає директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

З 2017 року традиційно учні, студенти та педагоги вінницьких закладів освіти беруть участь в акції «Діти дітям», присвяченій Дню Подяки та Різдвяним святам.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці дітей з багатодітних сімей запрошують долучитись до плетіння маскувальних сіток

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.