У Вінниці дітей з багатодітних сімей запрошують долучитись до плетіння маскувальних сіток

12:23
Become a Patron!

У Вінниці дітей з багатодітних сімей 5 грудня, у День волонтера, запрошують долучитись до плетіння маскувальних сіток.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з такою ініціативою звернулися діти та батьки із багатодітних сімей Вінницької громади до працівників департаменту.

– Попереду – визначальна зима і нашим воїнам необхідні засоби маскування та захисту. Кожен з нас має змогу допомогти у створенні зимових маскувальних сіток, які відправлять військовим, – каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

За словами організаторів заходу, плести сітки будуть “у приємній атмосфері з чаєм, кавою та смаколиками”. Також зазначено, що по завершенню зустрічі, всі учасники отримають заохочувальні подарунки.

У заході зможуть взяти участь 20 заздалегідь зареєстрованих учасників. Вони мають попередньо зателефонувати і підтвердити бажання прийти.

Розпочнеться захід о 14:00 у міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам війни, який розташований по вулиці Єрусалимка, 8.

Зареєструватись необхідно до 2 грудня (15:00) за номером телефону – 50 86 89. Контактна особа – Оксана Володимирівна Павлюк.

Фото – Pixabay

Читайте також: У Вінниці збирають гумдопомогу для другої поїздки до деокупованої Балаклії

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.