У Вінниці сформували антимародерські групи з-поміж працівників СБУ та поліцейських 

20:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці сформували антимародерські групи з-поміж працівників СБУ та поліцейських. Це зробили для недопущення фактів мародерства, розбою, порушення умов воєнного стану, безпосереднього реагування на інші протиправні дії.

Про це повідомили на сайті Вінницької облдержадміністрації. Там зазначили, що в Управлінні СБУ у Вінницькій області надали контактний номер для інформування про факти мародерства.

Інформацію щодо можливих загроз безпеці держави та громадян просять повідомляти на телефони гарячої лінії: (093) 109 76 69 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Водночас працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій не ходять по будинках і не перевіряють, наприклад, підвали. Про це заявив Вадим Денисенко, радник міністра внутрішніх справ України, у відео пресцентру МВС.

Сьогодні багато говорилося про те, що в деяких містах невідомі під виглядом працівників ДСНС (під виглядом пожежників) приходять ніби то перевіряти бомбосховища і підвали. Хочу наголосити, що ДСНС не перевіряє ніякі підвали. Якщо ви чуєте про подібну історію, одразу звертайтеся до Поліції, чи до Територіальної оборони, чи до Національної гвардії хто є поблизу. І дзвоніть на відповідні телефони, – зазначив Вадим Денисенко.

Про мародерство застерігають й у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Там просять знімати “оголошення” з дверей квартир, якщо такі виявите, адже таким чином можуть відстежуватися квартири, з яких виїхали господарі.

Наприклад, у Києві фіксують численні випадки наклеювання “оголошень” на замки. Серед іншого й повідомлення нібито від газовиків. У “Вінницягазі” заявили, що наразі жодних повідомлень споживачам не розносять,  тож просять бути обачними.

Ілюстративне фото – yelp.com

Читайте також: Увага: вороги встановлюють мітки на газових мережах Вінниччини

Читайте також: Мітки-орієнтири для ворога виявили у Вінниці на центральному мосту. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.