Увага: вороги встановлюють мітки на газових мережах Вінниччини

14:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Окупанти встановлюють мітки на газових мережах Вінницької області. 

Як ідеться на сайті Вінницької міськради, “Вінницягаз” працює у посиленому режимі. Працівники компанії обстежують газові мережі по всьому регіону. Однак охопити всі мережі водночас непросто, тому потрібна допомога мешканців.

“Заради безпеки людей та збереження газопроводів у компанії просять всіх бути пильними та звертати увагу на газорозподільні мережі, будівлі ГРП та ШРП на предмет наявності міток/маячків ворога та підозрілих предметів.

Якщо ви побачили мітку на газових мережах – ОДРАЗУ повідомляйте про це за номерами 104 та 102.

Замальовуйте позначки землею, глиною тощо. Якщо це наліпки, зривайте їх.

Від цього залежить безпека людей, безаварійне та безперебійне газопостачання.

Наголошуємо, що УСІ працівники Вінницягазу одягнені у спецодяг підприємства та мають службові посвідчення працівника АТ «Вінницягаз». Дякуємо усім за розуміння та співпрацю!” – ідеться у повідомленні.

УВАГА! Центр протидії дезінформації при РНБО України просить всіх користувачів всіх месенджерів про пильність та уважність при публікації будь-якої інформації та спілкуванні. Соціальних мереж це також стосується. Ворог пише у приватні повідомлення і коментарі з проханням допомогти дістатися до міста, або запитує про оперативну ситуацію у різних регіонах України.

Особи, які розпитують інформацію про маршрути переміщень, – це ВОРОЖІ АГЕНТИ, які збирають інформацію.

• Не пишіть маршрути руху, переміщення військ та техніки ЗСУ, як і куди дістатись, де ще є вільні та доступні дороги та іншу стратегічно важливу інформацію.

• Не контактуйте з невідомими вам акаунтами, і перевіряйте їх. Особливо якщо це нові учасники груп, чи вони долучились до груп лише з 25 лютого, або їхні акаунти виглядають підозріло (особливо з незаповненими профілями).

• Не розкривайте ваші особисті дані.