У Вінниці СБУ викрила ботоферму, що використовувалась для поширення фейків та панічних настроїв у соцмережах

18:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці співробітники СБУ викрили та заблокували ботоферму, діяльність якої була спрямована на масову реєстрацію фейкових акаунтів у популярних соцмережах. Створені боти, своєю чергою, використовувались в інтересах ворога для поширення неправдивої інформації та панічних настроїв щодо перебігу розв’язаної росією війни. 

Про це йдеться в зведенні Управління СБУ у Вінницькій області станом на 25 травня.

Дивитись з 2:33

Кіберфахівці СБУ викрили та заблокували функціонування на території Вінниці так званої ботоферми. Її діяльність була спрямована на масову реєстрацію та ведення фейкових облікових записів у найпоширеніших соціальних мережах. У тому числі – заборонених на території України. За оперативними даними, створені боти використовувались в інтересах ворога для поширення неправдивої інформації щодо військової агресії росії проти України у мережі Інтернет та створення панічних настроїв. Проводиться комплекс перевірочних заходів, – йдеться в зведенні. 

Наразі, за повідомленням СБУ, вирішується питання щодо перевірки інформації у рамках кримінального провадження та притягнення винних осіб до відповідальності.

Відео – з Facebook-сторінки УСБУ у Вінницькій області

Читайте також: Російсько-українська війна – 25 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.