У Вінниці розшукали неповнолітню дівчину, яка не виходила на зв’язок із батьками

20:49
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вночі 28 грудня працівники вінницької поліції розшукали та повернули рідним 16-річну студентку, яка вранці поїхала на зустріч із хлопцем у Вінницю та згодом перестала виходити на зв’язок з рідними.

Як повідомив відділ комунікації поліції, 28 грудня працівники поліції розшукали неповнолітню дівчину, яка поїхала з Погребища, де гостювала у своєї бабусі, на зустріч із хлопцем до Вінниці.

Інформація про зникнення дівчини надійшла до Вінницького районного управління поліції 27 грудня близько 19:00. Того ж вечора інформація розповсюдилась у соцмережах та вінницьких ЗМІ.

До поліції звернувся батько неповнолітньої та розповів про те, що його донька перебувала у місті Погребище, в гостях у своєї бабусі.

Вранці вона сіла в автобус, що прямував до міста Вінниці, попередньо повідомивши про це матір. По приїзді дівчина зустрілася із хлопцем, з яким раніше познайомилася у соцмережах. Молоді люди попрямували до новорічної ялинки, після чого неповнолітня перестала виходити на зв’язок із рідними.

За словами начальника сектору ювенальної превенції Вінницького РУП Володимира Борищука, поліцейські задіяли усі можливі оперативні та розшукові заходи для розшуку неповнолітньої. На пошук зниклої дівчини орієнтували усі піші та мобільні екіпажі поліції, також шукали зниклу і за допомогою соцмереж.

В результаті близько першої години ночі поліцейські зупинили таксі, в якому їхала дівчина, та передали її батькам.

Фото – https://vn.npu.gov.ua/