У Вінниці розпочав роботу дитячий драматично-ляльковий клуб «Грайленд»

17:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці при бібліотеці-філії №1 розпочав роботу дитячий драматично-ляльковий клуб «Грайленд». Доєднатись до дитячого мистецького кола запрошують дітей віком від 5 до 14 років.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами організаторів клубу, ідея його створення з’явилась після успіху вистави «Кайдашева сім’я». Її поставили з нагоди дня народження Івана Нечуя-Левицького.

Вже першою роботою новоствореного клубу стала «Зимова казка». Бібліотекарка та керівниця клубу «Грайленд» Оксана Костанда розповіла, що прем’єру декілька разів переносили. Учасниками дійства стали 12 дітей віком від 10 до 16 років. На сцені був парад вигаданих героїв: Лісовичок, Мара, Лиходійка, Кривда, Відьмочка.

Йдеться, що персонажів грали учні Вінницького ліцею № 22 вдалось талановито перевтілитися у цих персонажів. До співпраці залучили їхню вчительку української мови та літератури Тетяну Кутову. Сценарій до дебютної вистави написала Валентина Шимко – вона постійна відвідувачка бібліотеки.

За словами Оксани Костанди, під час запису до книгозбірні фахівці завжди спілкуються з дітьми та запитують їх, чим їм подобається займатись.

Так, засідання клубу «Грайленд» відбуватимуться у четвер та п’ятницю, а показ вистави – у третю неділю місяця за адресою бібліотеки-філії № 1. Адреса – проспект Коцюбинського, 49.

Записатися можна за номерами: 55-32-01, 093-629-75-62 або надіслати лист на електронну пошту закладу: [email protected].

Фото – ВМР