У Вінниці розпочали тестування «Зеленої хвилі» по Келецькій

10:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці тестують сучасну систему керування дорожнім рухом «Зелену хвилю» ще на одній вулиці міста. Вулиця Келецька стала шостою у місті, де запровадили таку систему. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, ще минулого року «зелена хвиля» почала діяти на магістралі, яка проходить по вулицях Київській, Брацлавській, Лебединського та Немирівському шосе. Згодом систему запровадили й на Хмельницькому шосе.

Відтак вулиця Келецька стала шостою, де впровадили «зелену хвилю». Ця система покликана підвищити пропускну здатність магістральних вулиць міста. Водії, які в’їжджатимуть на Келецьку на зелене світло і дотримуватимуться швидкості 50 км/год, зможуть без суттєвих зупинок проїхати всю вулицю.

– Наразі ми тестуємо «зелену хвилю» по вулиці Келецькій. В процесі тестування ми вносимо певні корективи у програму. Нам потрібно розвантажити найбільш проблемне перехрестя Келецька – 600-річчя. Дивимося, як нам варто скорегувати роботу світлофорів. Загалом по Келецькій буде задіяно 11 світлофорних об’єктів. Моніторинг і налагодження системи буде тривати кілька тижнів. Наша мета – покращити пропускну здатність по вулиці, що буде економити час водіїв, – повідомив  т.в.о директора Вінницького КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Зазначимо, що перші результати роботи «зеленої хвилі» на вулицях Вінниці показали, що впровадження такої системи дозволило водіям скорочувати час проїзду великих перехресть в середньому більше ніж на 30%.

Читайте також: На Хмельницькому шосе почали тестувати “зелену хвилю”

Читайте також: У Вінниці ще на двох вулицях запрацює «Зелена хвиля»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.