З кухнею і кімнатою відпочинку: на Вінниччині відкрили першу поліцейську станцію. ФОТО, ВІДЕО

18:29
Автор: Vежа

Сьогодні, 10 червня, у Вінницькій області відкрили першу поліцейську станцію. У ній працюватиме поліцейський офіцер громади.

Як повідомили на сайті поліції Вінницької області, перша станція з’явилася у Тростянці, що має зробити надання поліцейських послуг населенню більш доступним і якісним.

 

У лютому цього року ми підписали Меморандуми про співпрацю та партнерство з усіма головами територіальних громад області про реалізацію проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Сьогодні зроблено перший крок, і відкриттям поліцейської станції у Тростянці ми даємо старт проєкту на Вінниччині, – зазначив Іван Іщенко, начальник ГУ НП у Вінницькій області.

Загалом на Вінниччині планується відкриття 55 поліцейських станцій.

 

Ця поліцейська станція має робочий кабінет, оснащений усією необхідною комп’ютерною технікою, кімнату для прийому громадян, кухню, кімнату для відпочинку та проживання.

Повідомляється, що невдовзі поліцейські офіцери громади, які закінчують навчання, приступлять до виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, що проєкт “Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції, направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів. Основна мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером.

 

 

Ці поліцейські будуть більш самостійними у своїй діяльності, й оскільки стануть повноправними представниками своєї громади (які візьмуть на себе частину фінансової підтримки їхньої роботи), то й звітуватимуть не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Такі офіцери не тільки працюватимуть на території ОТГ, але й житимуть там. Також їх забезпечать планшетами, робочим місцем, службовими автомобілями та зарплатою від 14 000 гривень.

Детальніше про різницю в роботі дільничного офіцера та поліцейського офіцера громади – у відео:

Фото, відео – vn.npu.gov.ua

Читайте також: У січні стартує набір поліцейських офіцерів громади в ОТГ Вінницької області

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.