У Вінниці розпочалася перша сесія новообраної міської ради. ВІДЕО

10:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 20 листопада у Вінниці відбулася перша, установча сесія новообраної Вінницької міської ради.

Під час установчої сесії обирають окремі керівні органи міської ради, зокрема секретаря міської ради, членів постійних депутатських комісій, новий склад виконавчого комітету та заступників міського голови.

Сесія розпочалася о 10:00 з виконання державного гімну та з привітанням міського голови “Слава Україні!” у вщерть заповненій сесійній залі міської ради. На сесії зареєструвався 51 депутат з 54-ох.

За тим до присяги привели новообраного міського голови Сергія Моргунова, який здобув на виборах майже 66% голосів виборців. Таким чином Моргунов здобув перемогу на виборах мера вже в першому турі.

Після присяги міського голови в залі зачитали привітання до Сергія Моргунова з боку очільника Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

За тим голова міської виборчої комісії Дмитро Шевчук та міський голова вручили посвідчення новообраним депутатам нового складу міської ради.

Наразі очікується таємне голосування за кандидатів на посаду секретаря міської ради. Нагадаємо, що секретар міської ради виконує обов’язки міського голови за його відсутності.

Читайте також: Монобільшість Гройсмана і провал Зеленського: що очікувати від нового складу Вінницької міськради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.