У Вінниці припинили роботу зали гральних автоматів. ФОТО

18:14
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

У Вінниці припинили роботу зали гральних автоматів. З понад десятка, перевірених нами закладів, після 16:00 жоден не працював. 

Зазначимо, що вказівку припинити роботу гральних закладів по всій країні дав сьогодні, 20 грудня, міністр МВС Арсен Аваков на виконання рішення уряду. Нагадаємо, що сьогодні ж Кабінет міністрів заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом державних лотерей. Пізніше в МВС повідомили, що після 16:00 усі гральні заклади по всій країні припинять свою роботу.

Ми вирішили перевірити, чи станеться це у Вінниці, тому після 16:00 вийшли в пошуках таких закладів. Шукати довго не довелося: від площі Гагаріна і до Електромережі по вулиці Пирогова ми знайшли близько десятка таких закладів.

Так, в “Українській національній лотереї” (УНЛ) на площі Гагаріна, двоє чоловіків саме виносили з грального залу обладнання та вантажили його у фургон. Через привідкриті двері можна було побачити, що техніка валяється в залі хаотично: вочевиль, для власників зали сьогоднішня новина стала несподіванкою. Працювали вони метушливо, були неговіркими. На запитання, чи відновить заклад роботу, відповіли “вже ні, не відновить”. На самих дверях – листок з написом “Зачинено”.

Схожа ситуація й у решті закладів: всі вони зачинені, всюди вимкнена ілюмінація. Біля кількох гральних залів розгублено стоїть гурт чоловіків, раз-по-раз смикаючи за ручку вхідні двері. Вони не відчиняються, чоловіки не можуть збагнути, що відбувається.

 

Аналогічна ситуація і в інших закладах в інших районах міста: про зачинені гральні зали повідомляють з Тяжилова, проспекту Коцюбинського, вулиці Коріатовичів. Ідеться про гральні заклади під різними брендами: від “Космолоту” до “Національної лотереї”, “Лото Золото”, “Спортлото” та інші.

Поруч з цим у пресслужбі національної поліції повідомили про рейди по гральним залам по всій країні. Згідно з повідомленням, “поліцейські відпрацювали понад півтисячі гральних закладів у всіх регіонах держави.станом на 7 годину ранку за результатами відпрацювання закрито 152 заклади, поліцейські вилучили обладнання на 46 мільйонів гривень”. Також правоохоронці звертаються до громадян з проханням поідомляти на номер 102 у разі виявлення працюючих гральних закладів.

VежА також зверталася за коментарем до пресслужби Вінницької обласної поліції з приводу ситуації в місті та області, однак протягом дня так і не отримали відповіді.

У мережі над ситуацією переважно жартують, позаяк діяльність таких гральних закладів тривалий час пов’язували з самим міністром внутрішніх справ Аваковим. Тож наразі користувачі фейсбуку на цю тему активно жартують та роблять відповідні меми.

Нагадаємо, що у Вінниці вже протягом двох років систематично відбуваються погроми гральних залів невідомимим активістами. За останні два роки таким чином було розгромлено понад два десятки подібних закладів. Пізніше один з представників нападників дав Vежі ексклюзивне інтерв’ю з приводу мотивів таких погромів. 

Читайте також: У Вінниці розгромили чергову залу ігрових автоматів. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.