У Вінниці протягом листопада за рахунок релокованих підприємств створили 135 нових робочих місць

14:09
Become a Patron!

Станом на початок грудня до Вінниці релоковані вже 244 суб’єкти господарювання. З них 72 приєдналися до Вінницької міської територіальної громади та стали на облік у Головному управлінні Державної податкової служби ДПС у Вінницькій області як платники податків і зборів протягом листопада.

Як повідомляє заступник міського голови у Вінницькій міській раді Андрій Очеретний, відповідно створено ще 135 нових робочих місць, а від початку повномасштабного вторгнення загальне число працевлаштованих людей на релокованих підприємствах становить 1176.

Зазначено, що на цей час вже 75% релокованих підприємств розпочали свою діяльність.

Не лише люди вимушені стати переселенцями внаслідок військової агресії росії проти України. Виїжджати з зони активних бойових дій змушений і бізнес — той, що прагне працювати. Власникам виробництв, які перевозять свої підприємства, наш департамент економіки і інвестицій пропонує актуальні приміщення для розміщення виробничих потужностей. Так само допомагаємо й в питаннях розселення персоналу та пошуку нових працівників, – йдеться у дописі.

У дописі також додають, що у підприємств міста нині є велика потреба у швеях.

Ми обов’язково надолужимо втрачене, те, на що зазіхнула країна-терористка, і збудуємо нове, ще краще. І обов’язково зробимо це разом — що ніколи не вдасться їм, – каже Андрій Очеретний у дописі.

Нагадаємо, станом на 15 листопада за рахунок релокованих підприємств було створено 1114 нових робочих місць для мешканців міста та переселенців.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінниці за рахунок релокованих компаній створено вже 1114 нових робочих місць для вінничан і ВПО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.