У Вінниці протягом десяти днів триватиме додаткова реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло»

13:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з 5 липня по 15 липня триватиме додаткова реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло». Йдеться про багатоповерхівки, які зводять на вулиці Привокзальній, 30 та на вулиці Р. Скалецького, 29. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, найбільша кількість квот передбачена для учасників бойових дій в російсько-українській війні. Учасниками Програми «Муніципальне житло ВМТГ» також можуть стати члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих бійців, працівники бюджетної сфери, працюючі або самозайняті люди з-поміж переселенців та інші.

Для учасників Програми по VIII об’єкту (вул. Привокзальна, 30) затверджені наступні квоти:

– Учасники бойових дій у російсько-українській війні – 7 квартир (1-кімнатних – 5 од., 2-кімнатних – 2 од.);

– Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни – 2 квартири (1-кімнатна – 1 од., 3-кімнатна – 1 од.);

– Працівники закладів освіти і охорони здоров’я – 2 квартири (1-кімнатна – 1 од., 2-кімнатна – 1 од.);

– Працюючі або самозайняті (ФОП) внутрішньо переміщені особи – 1 квартира (2-кімнатна – 1 од.);

– Інші категорії громадян – 2 квартири (1-кімнатна – 1 од., 2-кімнатна – 1 од.).

Квоти для учасників Програми по Х об’єкту (вул. Р. Скалецького, 29):

– Учасники бойових дій у російсько-українській війні – 1 квартира (3-кімнатна – 1 од.);

– Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій у російсько-українській війні – 1 квартира (3-кімнатна – 1 од.);

– Працівники правоохоронних органів – 1 квартира (3-кімнатна – 1 од.).

За словами директора департаменту економіки і інвестицій ВМР Максима Мартьянова, наразі десятиповерхівка на вулиці Привокзальній, 30 будується. Так, триває влаштування монолітних залізобетонних конструкцій, газобетонних стін та перегородок, будівельники облаштовують фасад будівлі, монтують вікна та облаштовують інженерні комунікації. Будівництво багатоповерхівки на Скалецького поки на початковому етапі.

Місце реєстрації кандидатів: вул. Соборна, 36, другий поверх, кабінет № 206. Зареєструватись можна з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 17:00. Обідня перерва з 13:00 до 14:00. Телефони для довідок щодо умов участі та необхідних документів: 068 642 83 80, (0432) 69 99 03.

Ілюстрація – cvd.vn.ua