У Вінниці просять встановити закриті парковки для велосипедів та скутерів. ПЕТИЦІЯ

11:19
Автор: Vежа

У Вінниці просять створити великі захищенні вело та скутерні парковки у популярних точках міста.

Як ідеться у петиції, великі парковки пропонують встановити, зокрема, на залізничному вокзалі, біля Південного Бугу, біля Вишенських базарів та у центрі міста.

– Наше прекрасне місто є не тільки найкомфортнішим містом в Україні але й містом велоспортсменів, причому в зв’язку з коронавірусом, їх кількість невпинно збільшується ще й за рахунок людей старшого віку, які пересідають на вело та електроскутери з приводу здоров’я та безпеки, – пише авторка петиції Наталія Баланюк. –  Впевнена, що багато з них почнуть їздити на великі відстані, наприклад до залізничного вокзалу на продуктовий базар чи просто до місць відпочинку.

Авторка петиції зазначає, що від крадіїв такі парковки можна убезпечити відеоспостереженням та магнітними ключами (на зразок стоянки біля міської ради), які видаватимуться власникам карти вінничанина.

Для того щоб місцева влада розглянула петицію, її повинні підписати 350 людей. Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, що минулого року біля міськради облаштували закриту велопарковку для чиновників. Закупили велосипеди, так само як і зробили цю парковку, за кошти швейцарців в рамках вінницько-швейцарського проекту з розвитку велоінфраструктури.

Читайте також: Вінничанин просить відкрити стадіон школи №10 для всіх. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: Кількість куплених абонементів вінницького велопрокату за час карантину зросла втричі

Читайте також: Вінниця – місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.