У Вінниці просять встановити світлофор поблизу Привокзального ринку. ПЕТИЦІЯ

13:54
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Оновлено: 30 Жовтня 2019, в 15:20

Міській владі пропонують розглянути можливість встановлення світлофору поблизу Привокзального ринку. Така петиція з’явилась сьогодні, 24 жовтня.

Ігор Тригубенко вважає, що необхідно встановити світлофор між двома ринками – Привокзальним та оптовою базою, що по вулиці Короленка.

– Я думаю, всі жителі міста Вінниці та, на жаль, гості стояли в автомобільній тисняві по вулиці Привокзальній через те, що “табуни” людей майже кожну секунду переходять по нерегульованому пішохідному переході між двома ринками, – йдеться у петиції.

Додає, що особливо неприємно стояти у заторах влітку, коли температура у транспорті значно підвищується. На його думку, вирішити проблему можна, встановивши світлофор.

Нараз петицію підтримала лише одна людина, а для того, аби її розглянули у міській раді та надали відповідь, необхідно щонайменше 350 підписів. Підтримати пропозицію можна ще протягом 14 днів ТУТ.

Додамо, що це не вперше вінничани просять врегулювати рух поблизу Привокзального ринку. У відповіді на петицію 2017 року повідомляли, що планували встановити світлофор на перехресті просп. Коцюбинського та вулиці Привокзальна. Однак, у 2017-му році коштів на це не знайшли, запевнивши, що “облаштування світлофорного об’єкту на зазначеному перехресті буде виконано в наступні роки по мірі фінансування та дасть змогу значно покращити стан безпеки дорожнього руху та пропускну спроможність вулиці Привокзальної”.

Ще раніше, у 2016 році, у міській раді відповіли на петицію щодо облаштування підземного переходу по проспекту Коцюбинського перед перехрестям поблизу залізничного вокзалу та ринку. Тоді у міській раді зазначили, що:

– Відповідно до рішення міської ради від 01.02.2013 №1140 (Про внесення змін до генерального плану м. Вінниця з актуалізацією за результатами його моніторингу, генеральним планом розвитку міста) передбачено будівництво транспортної розв’язки з влаштуванням підземного переходу на перехресті вулиць Коцюбинського та Привокзальна. Можливість будівництва підземного переходу, може бути розглянута за результатом надходження коштів до місцевого бюджету, та за умови наявності співфінансування від інвесторів. Однак, у зв’язку з обмеженням фінансування, спрогнозувати час і строки будівництва зазначеного підземного переходу з переїздом неможливо.

Ще декілька петицій вінничан з аналогічними пропзиціями щодо встанволення світлофору не набирали необхідної кількості голосів та залишились без відповіді.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.