У Вінниці просять врегулювати рух на перехресті вулиць Лялі Ратушної та Келецької. ПЕТИЦІЯ

7:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

На перетині вулиць Лялі Ратушної та Келецької пропонують встановити додаткові світлофори. Перехрестя вважають аварійним та незручним для водіїв.

Дмитро Лозінський створив петицію до міської ради з проханням впорядкувати рух на перехресті. Його звернення опублікували 9 березня. Автор петиції зазначає, що це перехрестя є вкрай аварійним.

Виїзд з вулиці Лялі Ратушної на вулицю Келецьку та перетин перехрестя, в більшості випадків, а особливо в час пік, можливий тільки тоді, коли для автомобілів, що рухаються вулицею Келецькою, вмикається червоний сигнал світлофора (тривалість близько 15 секунд). Проте по обидві сторони від вулиці Лялі Ратушної на досить близькій відстані знаходяться трамвайні зупинки. Дуже часто трамваї перетинають перехрестя саме в цей час, зменшуючи час на виїзд з вулиці Лялі Ратушної, а також заважають пішоходам перетинати перехрестя.

Зображення з Google Maps

Дмитро Лозінський вважає, що для покращення виїзду та підвищення рівня безпеки на цій ділянці дороги необхідно встановити додаткові світлофори. Зокрема, на його думку, варто встановити світлофори на перехресті для регулювання руху з усіх сторін, а також окремі для трамваїв.

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати петицію можна ще протягом семи днів за ЦИМ посиланням.

Читайте також: У Вінниці пропонують побудувати скейт-майданчик у парку “Хімік”. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінницькій ОТГ планують встановити світлофори ще на трьох вулицях

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.