У Вінниці пропонують побудувати скейт-майданчик у парку “Хімік”. ПЕТИЦІЯ

11:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці пропонують створити новий скейт-парк, оскільки існуючий у Центральному парку вважають непридатним для тренувань молоді.

Відповідну петицію до міської влади оприлюднили сьогодні, 15 березня. Її автор, Артем Самоєнко, зазначає, що майданчик у Центральному парку виявився непридатним та навіть небезпечним для підлітків. За його словами, молодь неодноразово висловлювала своє невдоволення, що в найкомфортнішому місті України немає спеціально відведених місць для тренувань райдерів.

– Від імені усіх райдерів (bmx, трюкові самокати, скейти, ролики включно) побудувати на території “Хіміку” скейт-парк для активного розвитку і тренування молоді екстремальними видами спорту, — йдеться у петиції. — Хлопці й дівчата катаються в основному по дорозі, що є дуже небезпечним, біля будівлі Прозорого офісу, на території вінницького універмагу, біля пам’ятників та ще в багатьох непридатних для цього місцях звідки їх постійно проганяє охорона, скаржаться люди й погрожують поліцією.

Автор петиції вважає, що скейт-парк повинен мати власну концепцію, ідентичність та бути унікальним, а також сприятиме взаємодії різних вікових та соціальних груп. Крім того, створення такого майданчика допоможе підліткам розвивати своє хобі до професійного рівня.

– У 2020 році Олімпійський комітет додав дисципліну bmx, Park FreeStyle в програму ігор і він вважається офіційним видом спорту. Дуже сподіваємося на позитивну відповідь і побудову скейт-майданчику у нашому місті, — додає Артем Самоєнко. — Щоб наше місто було найкомфортнішим не лише для дорослого населення і зовсім маленьких дітей, але й для підлітків.

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати петицію можна ще протягом 14 днів за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, раніше у Вінниці пропонували побудувати скейт-парк поблизу Центрального стадіону, однак міська влада відповіла, що будівництво скейт парку на території КП «Центральний міський стадіон» неможливо за відсутності технічної можливості для даної забудови.

Читайте також: У Вінниці відповіли на петицію про створення скейт-парку біля «Локомотиву»

Читайте також: У парку “Хімік” встановили металеву огорожу для початку реконструкції. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.