У Вінниці просять подовжити маршрут муніципального автобусу №4. ПЕТИЦІЯ

12:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанка Марія Скоромна зареєструвала петицію до міської ради з проханням подовжити маршрут муніципального автобусу №4 “Барське шосе – Лугова” до зупинки “СТО” на Ватутіна. Таке рішення, на думку авторки, полегшить вінничанам доїзд до роботи. 

У зв’язку із тим, що мікрорайон Тяжилів є потужним промисловим районом, у якому розміщується велика кількість виробництв, складів та підприємств, добиратися на роботу досить складно, особливо із Барського шосе, що зумовлено великою кількістю пасажирів, карантинними обмеженнями та відсутністю прямого транспортного сполучення. Тому прохання продовжити маршрут муніципального автобуса 4, який рухається зараз по маршруту “Барське шосе-Лугова” до зупинки “Тяжилів (СТО)”. Оскільки саме на виїзді із міста зосереджена велика кількість виробничо-складських об’єктів, ‒ зазначено у зверненні.

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 осіб. Наразі звернення підтримали 7 громадян. Збір підписів триває протягом ще 13 днів.

Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, у вересні на маршрути вийшли 10 нових автобусів на газу турецької фірми “Otokar”. Тоді ж стало відомо, що автобуси курсуватимуть за маршрутом №32, який мав замінити існуючі на той час маршрутки, та новим маршрутом №4, який з’єднав мікрорайон Тяжилів та Барське шосе.

Головне фото – з архіву Veжа

Читайте також: Вінничани в петиції повторно просять відновити рух маршруток №32(а) “Сабарів – Залізничний вокзал”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.