Трансформер на Гніванському шосе: у Вінниці планують встановити фігуру робота на перехресті

19:40
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 12 Листопада 2019, в 11:03

У Вінниці планують капітально відремонтувати зелену зону на перехресті вулиць Юзвинська та Гніванське шосе. Серед іншого, тут може з’явитися фігура робота-трансформера, схожого на  “Бамблбі” з фільму “Трансформери”.

Відповідний проект рішення про надання дозволу департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на проектування об’єктів різного призначення було підтримане виконавчим комітетом сьогодні, 7 листопада.

Як видно з графічного зображення, що виніс на розгляд під час засідання виконкому головний архітектор Євген Совінський, один з найулюбленіших персонажів дітей з фільму “Трансформери” буде встановлений у повний зріст.

Фігура розташовуватиметься на невеликому постаменті. Поки що інші деталі реконструкції зеленої зони не відомі, адже нині було надано дозвіл лише на проектування об’єкту.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці показали, як нині ремонтуються дороги та тротуари по вулиці Данила Нечая. Нагадаємо також, в липні цього року у Вінниці почали капітально ремонтувати дорогу по вулиці Пирогова від малого містка до Гніванського шосе. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Велодоріжки, нове освітлення та кабелі – в землю: як ремонтують вулицю Данила Нечая у Вінниці. ФОТО

Читайте також: У Вінниці майже за 15 мільйонів модернізують освітлення на трьох магістральних вулицях

Фото автора

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.