У Вінниці пропонують зробити систему водовідведення біля пішохідного переходу від Західного автовокзалу до ТЦ “The Mall”. ПЕТИЦІЯ

11:41
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією облаштувати новий пішохідний перехід від Західного автовокзалу до ТЦ “The Mall” – зробити систему водовідведення на цій ділянці.

Автор петиції, Герман Зобов, повідомляє, що нещодавно у місті зробили новий перехід від Західного автовокзалу до новозбудованого ТЦ “The Mall” навпроти – з острівками безпеки, знаками тощо.

Проте, не було враховано те, що іноді іде дощ, який виливає воду. Через погане проектування пішохідний перехід знаходиться в низині і усі чотири смуги заливає водою на 10+ сантиметрів. Відповідно перейти його в дощ неможливо, – йдеться у петиції.

Автор зауважує, що це буде основний пішохідний перехід, коли відкриється McDonalds та запрацює торговий центр на повну потужність. Та оскільки великі калюжі будуть створювати небезпеку для руху транспорту, автор просить зробити систему водовідведення.

Станом на 11:40 16 серпня петицію підтримали четверо людей з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 14 днів – до 28 серпня.

Фото – скріншот з Google Maps

Читайте також: У Вінниці комунальники працюють над відновленням пішохідних переходів біля 55 закладів освіти

Читайте також: У Вінниці пропонують облаштувати перехід біля садочку на вулиці Князів Коріатовичів. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.