У Вінниці пропонують здавати російськомовну літературу, а на зібрані кошти закуповувати дрони на ЗСУ. ПЕТИЦІЯ

17:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію з проханням зініціювати збір російськомовної літератури на макулатуру. Автор звернення пропонує зібрані з цього кошти спрямувати на закупівлю дронів на ЗСУ. 

Також автор звернення, Вадим Скорина, закликає опублікувати місця збору літератури в місцевих ЗМІ.

– Ініціювати збір на макулатуру російськомовних книг. Зібрані кошти направити на закупівлю дронів для ЗСУ! Місця збору макулатури оприлюднити в новинах Вінниччини, – йдеться в петиції.

Петицію зареєстрували сьогодні. Підписати звернення можна протягом 14 діб за ЦИМ посиланням. Станом на 17:34 звернення підписала одна людина.

Нагадаємо, раніше у Вінниці вже ініціювали збори російськомовної літератури. Так, Асоціація “КУТ” у партнерстві з Екоспільнотою “Папороть” організовували “Літературні толоки” на Майдані Незалежності у Вінниці. Під час акцій російську та російськомовну літературу можна було здати на переробку, а українську – передати для переселенців. Кошти з переробки російської літератури планувалось спрямувати на підтримку українських видавництв або ж на закупівлю українських книжок для переселенців. Репортаж з другої такої толоки – ТУТ.

Крім того, в жовтні у закладах освіти Вінниці відбувалась акція “Російську літературу – на макулатуру”. У школи можна було принести російськомовну чи радянську літературу. Виручені від їх здачі на переробку кошти планувалось направити на допомогу вчителям міста, які стали на захист України.

Фото – з архіву “Вежі”

Читайте також: “Не має бути жалю віддавати російські книги”: як у Вінниці триває друга “Літературна толока”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.