У Вінниці пропонують встановити “лежачі поліцейські” неподалік музею-садиби Пирогова. ПЕТИЦІЯ

17:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці пропонують встановити кілька “лежачих поліцейських”  на круговій розв’язці неподалік музею-садиби Пирогова. На думку автора петиції, це розв’яже проблему з дрифтерами, ДТП і шумовим забрудненням. 

Понад те, цю “штучну дорожню нерівність” автор Артур Курченко пропонує виготовити з бетону – для мінімальної амортизації.

Ця ділянка є важливою артерією автомобільного руху в місті Вінниця. Але після 23:00 кожного вечора деякі водії нехтують правилами дорожнього руху і використовують це місце для так званого дрифту (що вважаю дуже небезпечним). Другий фактор цього дійства це шумове забруднення. Кожного вечора з 23:00 по 3:00 годину свист гуми чутно по всьому району і поза його межами, – йдеться у зверненні.

– Всім відомо, що кожен вечір приїжджає туди поліція, але окрім попереджень та мінімальних штрафів діло нічим не закінчується. Пропоную встановити штучну дорожню нерівність на самому колі. Для мінімальної амортизації цієї нерівності, вважаю, краще її виготовити з бетону. Конструкція не завадить руху автомобілів та не створюватиме заторів, – переконаний автор звернення.

Станом на 16:50 годину 13 липня петиція набрала 2 голоси із 350 необхідних для її розгляду у міській раді. До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

Зображення – petition.e-dem.ua

Читайте також: Покатався з димком: у Вінниці оштрафують дрифтера, який знищив дорожню розмітку. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.