У Вінниці презентують програму підтримки від ЄС вартістю 97 мільйонів євро

13:19
Автор: Vежа

Оновлено: 15 Вересня 2016, в 12:17

Цього четверга, 15 вересня, до Вінниці приїде прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із делегацією Європейського Союзу на чолі з єврокомісаром з питань розширення та політики добросусідства Йоханнесом Ханом.

У Вінниці гості дадуть старт масштабному проекту з децентралізації «U-Lead», на яку ЄС виділяє 97 мільйонів євро, як повідомляє VinDaily.

Посилаючись на слова єврокомісара, представництво ЄС в Україні зазначає, що нова програма із вагомим фінансуванням є «конкретним прикладом чинної та рішучої підтримки Євросоюзом реформ в Україні».

Зокрема Йоганнес Хан зауважив, що нові реформи у сфері децентралізації принесуть відчутні переваги для українців.

Метою програми «U-LEAD з Європою: делегування повноважень, підзвітність та розвиток місцевої влади в Україні» є внесок у створення прозорого, підзвітного та адаптивного багаторівневого управління.

Програма буде спрямована у двох основних напрямках:

  • підвищення рівня інституційного розвитку органів влади на всіх рівнях для ефективної реалізації децентралізації та регіональної політики.
  • створення Центрів надання адміністративних послуг та забезпечення активної участі громадян у місцевому розвитку. Пріоритет буде надаватись добровільно об’єднаним громадам.

Фото regionnews