У Вінниці презентують перший повнометражний фільм проекту Ukrainer – «The Movie»

17:02
Автор: admin
Become a Patron!

У перший день листопада, о 19:00 у вінницькому HUB Місто змістів (вул. Пушкіна, 11) відбудеться прем’єра першого повнометражного фільму від творців Ukrainer — «Ukraïner. The Movie»

«Ukraïner. The Movie» — історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.

Вхід на захід – вільний.

Ukraїner — це волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Нагадаємо, нещодавно проект Ukraїner презентував спецпроект “Амбасадори”, під час якого лідер гурту Pianoбой, уродженець Вінниці Дмитро Шуров показав проекту місто таким, яким бачать його туристи та місцеві мешканці, відкрив свої “секретні місця сили” та розповів багато цікавих історій з дитинства.