У Вінниці презентують нову книгу про історію міста

14:37
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

У Вінниці презентують книгу про історію міста на перетині ХІХ та ХХ століть.

Як повідомляється на сторінці Центру історії Вінниці, презентація відбудеться 31 травня о 18:00 в приміщенні NGO-хабу (вулиця Пушкіна, 11). Книга має назву “Історія має право сподіватися від міста Вінниці блискучого майбуття”, а її авторкою є Тетяна Кароєва – докторка історичних наук та доцентка ВДПУ імені М. Коцюбинського.

Це книга про успіх Вінниці на початку ХХ століття. Вперше її історія представлена у людському вимірі, адже за словами авторки, соціальний капітал населення зіграв вирішальну роль в прискореному розвиткові міста, – йдеться в анонсі події.

В книзі буде представлено новий фактографічний матеріал з історії Вінниці кінця ХІХ – початку ХХ століть. Авторка, в першу чергу, зосереджувалась на сутності стрімкого розвитку міста в ті часи. Якщо зазвичай тогочасну Вінницю зображували, як торгівельне та індустріальне місто, то авторка відходить від цієї традиції та розповідає про Вінницю, як про місто в якому сучасники пишалися комфортністю та умовами життя. Головні питання на які книга даватиме відповідь: “Чому Вінниці вдалося це зробити?” та “Чим був зумовлений її успіх?”.

Вхід на презентацію вільний. Також буде можливість придбати книгу із автографом авторки.  

Фото: ЦІВ