У Вінниці презентують міжнародну кінотрилогію “Моє дитинство”

10:03
Автор: Vежа

Різні країни, різні культури, різні обставини, але одне дитинство поєднала режисерка Ірина Правило у трилогії “Моє дитинство”.

21 грудня о 19.00 у просторі CHERDAK в рамках туру містами України відбудеться презентація міжнародної трилогії «Моє дитинство», що об’єднала ігрові короткометражні фільми, зняті в Україні, Грузії та Італії.

 

Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань «Мужицький ангел» Степана Васильченка, «Кров» Нодара Думбадзе та «Мій університет» Ніно Палумбо. Разом вони презентують кінотриптих, присвячений хлопчику в різні вікові періоди.

– Головна тема трилогії – становлення особистості піднімає важливі питання: повернення до найвищих людських та сімейних цінностей; гармонійного існування духовного та фізичного життя; звернення до традицій та звичаїв. Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років вчаться розрізняти добро і зло, відчувають силу рідної крові та стають на шлях самовизначення та усвідомлення свого покликання, – йдеться в синопсисі стрічки.

 

Перша частина трилогії – фільм «Кров», знятий на чорно-білу плівку, став першим кінопроектом Україна-Грузія, ініційований українською стороною, за часи незалежності та першим міжнародним проектом КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого.

Друга частина – стрічка «Мужицький ангел» – це унікальний приклад поєднання ігрового кіно та анімації. При створенні останньої було використано принцип перекладки, ретельно розробленої на західноукраїнському етнографічному матеріалі.

 

Зйомки третьої частини кінотрилогії – фільму «Мій університет», за мотивами оповідання італійського письменника Ніно Палумбо, відбулись у жовтні 2014 року в Тоскані, Італія. Фільм знято на кольорову кіноплівку KODAK, придбану за власний рахунок режисера.

У ролях: Анатолій Сулятицький, Герундій Чігогідзе, Юрій Фіоретто

Захід відбудеться за участю режисерки Ірини Правило.

Квиток: 150 гривень.