У Вінниці поліція відкрила три кримінальні провадження за порушення карантину в закладах. ФОТО

17:19
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці протягом трьох днів поліція відкрила кримінальні провадження через недотримання трьома нічними закладами карантинних обмежень. За вчинені правопорушення загрожує, зокрема, позбавлення волі до трьох років.

Про це повідомляється на сайті ГУ НП у Вінницькій області.

– За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, під час перевірки мобільні групи поліцейських виявили три нічних розважальних заклади в м. Вінниці, які працювали всупереч запровадженим карантинним заборонам.

Закладам громадського харчування дозволено працювати до 24.00, а розважальні заклади з організацією дозвілля на час карантину мають бути закритими. Неодноразово з адміністраторами цих закладів проводилась роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання карантинних заборон, складались адміністративні матеріали, штрафні санкції за які складають від 17 до 34 тисяч гривень.

Цього разу за фактами виявлених порушень трьома розважальними закладами слідчими розпочаті кримінальні провадження за ч.1 ст. 325 ККУ (порушення санітарних правих і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням). Ця стаття передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у рамках відкритих кримінальних проваджень в цих закладах працівники поліції вилучили кальяни, алкоголь, акустичну апаратуру та інші предмети й обладнання, за допомогою якого організовували для відвідувачів дозвілля.

 

– Так, у нічному клубі в центрі міста після півночі перебувало близько двох сотень людей без індивідуальних засобів захисту. З адміністрацією цього закладу неодноразово проводилась роз’яснювальна робота, понад 20 складених адміністративних протоколів направлені на розгляд суду. Аби припинити протиправні дії адміністрації закладу, слідством розпочато кримінальне провадження – пояснюють в поліції.

Загалом за результатами виявлених порушень протягом трьох діб поліцейські склали 108 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, з них 95 постанов за перебування в громадських місцях, будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту та 13 – за порушення суб’єктами господарювання встановлених обмежень та перебування громадян в громадських місцях без документів.

Фото – ГУНП у Вінницькій області