У Вінниці покажуть “Погані дороги” – один з найочікуваніших українських фільмів року

14:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 20 Травня 2021, в 16:31

Завтра, 20 травня, в український прокат виходить один із найочікуваніших українських фільмів року – драма “Погані дороги” Наталки Ворожбит авторки серіалу “Спіймати Кайдаша” та фільму “Кіборги”.

В описі фільму зазначено, що це п’ять окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. Серед них “Підвал”, “Машина”,  “Зупинка”, “Блокпост”, “Курка”. І всі ці історії об’єднані темою доріг.

– П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних, – йдеться в описі фільму.

Раніше в інтерв’ю “Радіо Свобода” авторка  розповідала, що “це буде кіно для тих українців, які ігнорують війну, а також для Заходу – щоб там побачили справжні події на Донбасі”.

– В основі лежать відносини любові між людьми, які зустрічаються в зоні, де відбувається війна. Також у кожній новелі герой проходить тест на людяність. Дуже швидко в таких умовах, важких як війна, людина проявляється як з кращого, так і з гіршого боку. Я брала з реального життя такі ситуації, які дозволяють найбільш яскраво проявити ці якості, де не завжди зрозуміло, що добре і що погано. Де у людей не завжди вистачає сил бути людьми, – розповідала Наталка Ворожбит.

Про цю стрічку ще кажуть так: якщо “Кіборги” – це “чоловічий погляд” на війну, то “Погані дороги” – “жіночий”, з величезною кількістю рефлексій на тему війни. І якщо “Кіборги” — це розповідь про силу й мужність, то “Погані дороги” – розповідь про слабкість.

Як відомо, “Погані дороги” – екранізація хітової однойменної п’єси самої ж Наталки Ворожбит. Уперше п’єсу поставили у Лондонському театрі “Royal Court” у жовтні 2017 року. А світова прем’єра кінострічки відбулася у програмі “Тиждень критики” Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де її відзначили як “найбільш інноваційну стрічку в конкурсі”.

Крім цього у 2020 році на премії “Кіноколо” “Погані дороги” перемогли у трьох категоріях: “Відкриття року”, “Найкраща жіноча роль” (акторка Оксана Черкашина) та “Найкраща чоловіча роль” (актор Юрій Кулініч).

З 20 травня фільм “Погані дороги” будуть показувати й у кінотеатрі “Родина” (вул. Оводова, 47). Початок – о 19:40 годині. Хронометраж: 124 хв. Вартість квитків: дитячі – від 40 грн, дорослі – 60 грн.

ОНОВЛЕНО: Раніше на фейсбук-сторінці “Родини” значилось, що початок показу призначений на 20:00, однак в адміністрації вказують, що через хронометраж фільму початок відбудеться саме о 19:40.

Бронювання квитків за тел.: (068) 670 40 69, (0432) 67 04 53. Онлайн продажу немає.

Кадри з фільму – arthousetraffic.com
Афіша – facebook.com/BadRoads2020

Читайте також: «Мали брати Донецьк і закінчувати це все»: вінницькі «кіборги» у річницю оборони ДАПу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.