У Вінниці показали, як може виглядати майбутній дитячий садок в мікрорайоні “Академічний”. ГРАФІКА

16:44
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці в мікрорайоні “Академічний” збудують дошкільний навчальний заклад на 12 груп. Фінансування повністю забезпечить інвестор.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Андрій Очеретний, заступник Вінницького міського голови. Також він опублікував графічні зображення того, як цей ДНЗ має виглядати.

– Сьогодні виконком Вінницької міської ради надав Департаменту капітального будівництва вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування нового будівництва дошкільного навчального закладу на 12 груп в мікрорайоні “Академічний”, – написав Андрій Очеретний.

Також він зазначив, що фінансування проєктування та будівництва здійснить інвестор – концерн “Поділля”. Відтак, бюджетне фінансування не передбачено.

Нагадаємо, що договір про забудову території в “Академічному” між виконавчим комітетом міської ради та концерном “Поділля”  затвердили ще у квітні цього року. Згідно із рішенням, опублікованим тоді на сайті міськради, у житловому районі мають побудувати декілька об‘єктів соціальної інфраструктури. Зокрема, там з’являться два заклади дошкільної освіти, кожен з яких буде розрахований на 12 груп. Також збудують дві школи на 24 та 33 класи. 

Детальніше про це ТУТ.

Графіка – з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: У Вінниці на виїзді з “Академічного” встановили світлофори. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.