У Вінниці погодили будівництво літнього майданчика на Винниченка

7:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У лютому у Вінниці відбулися громадські слухання щодо пропозиції будівництва літнього майданчика по вулиці Винниченка. На зустріч прийшли 13 місцевих мешканців.

Результати громадських слухань нещодавно опублікували на сайті Вінницької міської ради. Будівництво літнього майданчика заплановане поблизу кафе за адресою вул. Винниченка, 4.

 

У громадських слуханнях взяли участь 13 мешканців громади, які проживають у будинку №4 по вулиці Винниченка та №46 по вулиці Янгеля. Також були присутні представники відповідних департаментів міської ради та ініціатора.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів погодили можливість будівництва літнього майданчика. Однак забудовнику необхідно врахувати зауваження та пропозиції, які висловили під час обговорення та слухань.

Зокрема, оскільки місцеві мешканці були категорично проти літнього майданчика зі сторони вулиці Янгеля, його вирішили будувати обабіч закладу, а саме зі сторони вул. Винниченка. Крім того, замовник документації з будівництва Сергій Кульпекін розповів, що трубу витяжки піднімуть на три метри, аби вона не заважала жителям найближчих будинків. Однак, якщо це не допоможе, тоді розглядатимуть інші варіанти: підняти трубу вище, або ж постійно встановлювати фільтри.

Сергій Кульпекін також зазначив, що на період карантину планують роботу закладу до 22 години, а коли буде дозволено — продовжать до 23:00.

– Я думаю, що краще буде огородити літній майданчик прозорою огорожею, щоб після закриття там ніхто не зміг сидіти та влаштовувати безлад, — запропонував пан Кульпекін.

На запитання мешканців чи буде дозволено паління на території, він відповів, що “з часом все більше людей не палить” й вони будуть стежити за порядком. Крім того, при прийнятті на роботу обіцяють надавати перевагу персоналу, який не палить.

За результатами голосування, вісім місцевих мешканців погодили будівництво літнього майданчика, двоє утримались, а одна людина була проти. Ще один учасник слухань вирішив не голосувати.

Фото: архів Vежі

Графіка: сайт Вінницької міської ради

Читайте також: На Винниченка планують облаштувати літній майданчик: тривають громадські обговорення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.