На Винниченка планують облаштувати літній майданчик: тривають громадські обговорення

11:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничан запрошують долучитись до громадського обговорення щодо пропозиції будівництва літнього майданчика біля закладу громадського харчування по вулиці Винниченка. 

Оголошення про початок громадських обговорень опублікували на сайті міської ради 28 грудня. Мешканців міста просять долучитись до розгляду проектної пропозиції будівництва літнього майданчика за адресою вул. Винниченка, 4. Раніше за цією адресою розміщувалось кафе «Теремок».

Площа літнього майданчика становитиме 70 кв.м. Огородження, балки та колони будуть з дерева, а покрівля майданчика з полікарбонату. У проектній документації вказано, що окрім зведення самого літнього майданчика, також передбачено влаштування тротуарного вимощення довкола майданчика, вимощення доріжок тротуарною плиткою та облаштування газонів. На графіці видно, що літній майданчик буде розміщений впритул до будівлі.

 

До речі, раніше літній майданчик був встановлений на певній відстані від закладу громадського харчування. Такий вигляд територія має станом на 11 січня:

 

 

Громадське обговорення триватиме протягом одного місяця з моменту опублікування даного оголошення, тобто до 28 січня 2021 року.

Куди звертатись із зауваженнями

З матеріалами та додатковою інформацією також можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради. Він розташований за адресою вул. Соборна, 59, (тел. 59-51-55, 59-51-59).

Пропозиції та зауваження приймають у письмовій формі у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою. Листи також можна надсилати на електронну пошту: [email protected]. У повідомленнях потрібно вказати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Відповідальні щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування (тел. 67-22-76).

Після проведення громадських обговорень буде визначено дату та місце громадських слухань.

Організатор громадського обговорення — департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовник виготовлення документації — громадянин Кульпекін Сергій Григорович. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці погодили будівництво літнього майданчика поблизу ресторану на вул. 600-річчя. Тоді участь у громадських слуханнях взяв 21 мешканець територіальної громади. У тексті протоколу зазначено, що 10 осіб проголосували “за”, 9 – “проти” та 1 утримався.

Читайте також: З різницею в один голос: у Вінниці погодили будівництво літнього майданчика ресторану на Вишеньці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.