У Вінниці починають встановлювати сміттєві майданчики закритого типу. ФОТО

15:47
Автор: Олеся Яненко

Контейнерний майданчик закритого типу встановили в дворі неподалік будинку на вулиці Ватутіна, 46. У міськраді анонсують, що подібні майданчики відтепер встановлюватимуть по всьому місту.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, конструкція зручна у користуванні і дає можливість розташувати більшу кількість баків. “Він зроблений з металу, і у разі пошкодження ми легко зможемо замінити ту чи іншу частину конструкції”, – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Більшість баків на цьому майданчику передбачає збір вологих відходів. Для сухих відходів, тобто для сировини, яка може перероблятися, встановлений лише один бак.

 

– Минулого року ми встановили майданчик такого типу, аби протестувати, чи буде він зручний мешканцям і підприємству, яке вивозить сміття. Рік експлуатації показав значні переваги такої конструкції від попередньої версії.   […] Тому з цього року ми по місту будемо встановлювати вже такі контейнерні майданчики, – каже директора департаменту.

Відео – з фейсбук-сторінки Володимира Онофрійчука

 

Фото – ВМР та зі сторінки Володимира Онофрійчука

Читайте також: У Вінниці просять встановити автомат для переробки пластикових пляшок. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.