У Вінниці почали облаштовувати ігрові майданчики для дітей з інвалідністю. ФОТО

17:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Минулого року декілька дитячих майданчиків пристосували для дітей з інвалідністю. Зокрема на них встановили спеціальне ігрове обладнання, а також стенди з мовою жестів. 

Цього року у Вінниці збираються продовжувати роботи щодо доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до різних об’єктів міста. При цьому не забувають про дітей, для яких необхідні спеціальні гойдалки чи ігрові майданчики, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Для прикладу, впродовж 2018 року на п’ятьох дитячих майданчиках вже встановили інформаційні стенди з азбукою жестів для навчання спілкуванню з дітьми, які мають вади слуху.

Їх облаштували завдяки співпраці з ГО «Гармонія». В минулому році такі стенди з’явились майданчиках по вулицях М. Гавриш, Брацлавська,98, Лялі Ратушної 128-132, Стрілецька,1.

Окрім цього, як повідомив директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик, ще на шістьох майданчиках облаштували спеціальне обладнання для людей з інвалідністю.

Це пісочниці, стійки для гри в стрітбол, бруси-турніки, вертикальні штанги, спеціальні сидіння на дитячих гойдалках тощо.

Нагадаємо, що протягом 2019 року заплановано зробити у “Прозорих офісах” ще два мобільних робочих місця для зручності вінничан, які за станом здоров’я не можуть самостійно прийти. Вулиці міста продовжать облаштовувати пандусами, а на зупинках громадського транспорту встановлюватимуть тактильну плитку, також модернізують тролейбуси з низьким рівнем підлоги. На світлофорах облаштують пристрої звукового супроводу, які повідомлятимуть, коли можна переходити дорогу.

Читайте також: Прозорий і з «тривожною» кнопкою: у Вінницькій ОДА встановили ліфт для людей з інвалідністю. ФОТО

Ілюстративне фото – сайт Міністерства освіти України