У Вінниці почали експонувати колекцію марок воєнного часу

18:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці почали експонувати марки воєнного часу від Укрпошти, ексклюзивні марки нашого міста, а також примірники із фондів Музею української марки. 

Як повідомляється на сайті “vinnytsia.city”, виставку відкрили у холі міської ради 15 грудня.

 

 

В експозиції представили 50 різних марок, конвертів та поштових блоків.

Так, спеціально для створення експозиції виготовили мобільні стенди, конструкції яких дозволять у майбутньому демонструвати колекцію на заходах різних рівнів, а також спрямовувати на психоемоційну підтримку, емоційне розвантаження осіб, які постраждали через війну.

Експозиція складається із трьох частин: поштові марки воєнного часу (серед яких – легендарна марка з російським воєнним кораблем, пес Патрон та серія, присвячена ЗСУ), ексклюзивні марки Вінниці, а також примірники історичних марок із фондів Музею ім. Я. Балабана.

Зокрема, Укрпошта з початку війни випустила вже понад 20 марок і блоків, присвячених воєнній тематиці. Багато з них народилися завдяки національним голосуванням серед робіт дорослих та юних художників.

З жовтня 2022 року Офіс туризму Вінниці започаткував власні серії ексклюзивних марок Міста ідей, аби підкреслити незламність вінничан, а також підтримку міжнародних партнерів. Наразі створили уже 10 вінницьких марок, зокрема з іконічним бойовим гусаком-льотчиком та присвятами містам-побратимам Вінниці.

 

Виступив з ініціативою зібрати колекцію марок воєнного часу Музей української марки ім. Якова Балабана.

Виставка в міськраді триватиме один тижденьдо 22 грудня, після чого стенди перемістяться до Музею української марки. Після цього щоп’ятниці та щосуботи охочі вінничани й туристи зможуть оглянути експозицію марок воєнного часу у залах музею за адресою Соборна, 26, де також експонуються марки-гроші, марки з «подільським» тризубом, поштово-благодійні марки для допомоги голодуючим, марка «Карпатська Україна» з історичним штемпелем та багато іншого.

Крім того, Офіс туризму Вінниці та Укрпошта також пропонують усім охочим відправляти вітальні листівки з Вінниці до зимових свят рідним та друзям, проставляючи спеціальний штемпель постійної дії «Місто ідей» – він доступний у магазині філателії на відділенні №50 за адресою Соборна, 8.

Фото з сайту vinnytsia.city