У Вінниці по вулиці Зулінського збудують дитячий майданчик за 385 тисяч

7:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці за адресою вулиця Зулінського, 49А планують побудувати дитячий майданчик. На роботи витратять понад 380 тисяч гривень. 

Департамент міського господарства Вінницької міської ради ще у вересні оголосив тендер на будівництво дитячого майданчика. Очікувана вартість робіт становила 388 927 гривень. Наразі на сайті публічних закупівель зазначено про намір укласти договір з ТОВ “Експертний центр “ВТБ”, які погодились виконати роботи за 385 404 гривні. 

Згідно з тендерною документацією, на ділянці необхідно буде виконати підготовчі роботи, а згодом – встановити ігровий комплекс “Хортиця” (міні). Також встановлять дві лави та одну сміттєву урну, огородження та стенд для дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, що ще з 2018 року на дитячих майданчиках встановлюють інформаційні стенди з азбукою жестів для навчання спілкуванню з дітьми, які мають вади слуху.

Ігровий комплекс “Хортиця” (міні) – рішення для організації дитячого дозвілля на відкритому повітрі. Призначений для виконання фізичних вправ, розвитку гнучкості, координації та рухливості дитини в ігровій формі. На двох поверхах ігрового комплексу є кільця, канатний комплекс, три башти з переходами, рукохід, підвісна драбинка, рахівниця для найменших, гармати-іграшки та дві гірки – пряма та хвиляста. Підходить для встановлення на дитячих майданчиках багатоповерхових будинків, навчальних закладів та різних розважальних центрів. Висота – 5,8 м, ширина – 6,8 м, довжина – 8,4 м. Вікова група дітей – від 7 до 12 років.

 

Вказано, що кінцевий термін виконання робіт до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, що у Вінниці також розпочали будівництво дитячого та спортивного майданчиків по вулиці Медовій.

Графіка з сайту play.interatletika.ua

Читайте також: У Вінниці будують дитячий та спортивний майданчики по вулиці Медовій

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.